No tak to se omlouvám ..

23. ledna 2011 v 17:18 | Madde
Dobře .. vejdu na FB a co nevidím odkaz na můj blog . a tam hned že kradu články .. Ano všechno jsem zkopírovala ale hlavně jsem uvedla na konci zdroj a že děkuji za poskytnutí informací . Dobře když to autorce blogu monarchie.blog.cz tolik vadí že kopíruji její články a uvádím zdroje tak to smažu . Chci jen říct že jsem vlastně neudělala chybu porušením pravidel ale tím že jsem to zkopírovala . No nechci si dělat nepřátelé a nechtěla jsme vůbec poškodit blog monarchie.blog.cz a fakt je to že u všech stránek je zdroj tak že jsem vlastně pravidla neporušila ale majitelce článků se to nelíbí a tak to mažu . Je mi to lítoa omlouvám se za nepříjemnosti způsobené těmi to články . 
Děkuji za pochopení vaše Madde 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ducii Ducii | Web | 23. ledna 2011 v 18:06 | Reagovat

Porušila jsi "jen" autorský zákon České republiky. Každopádně jelikož si na mé upozornění vstřícně zareagovala, dál bych to nerozpytvávala.
Informace samozřejmě můžeš použít, ale ne doslova okopírovat, co je na mém blogu, protože to je mým autorským dílem. Od toho je uvádění zdroje (ne že tady jsem to okopčila ale, aby si lidé mohli ověřit, že si to nevymýšlíš, ale kde si dané informace našla.)
To samé platí u fotek, měl by být uváděn autor, když už člověk dává něčí fotografie k sobě nebo vychází z jejich předlohy, vytváří z nich nový obrázek..

Ber to jako přátelské ponaučení, jsou lidé, kteří by to táhli až k soudu a věř, že pravda by byla na jejich straně. Také jsem ze začátků kopírovala, ale pak jsem si uvědomila (po upozornění neskojeného autora), že to není správné a že bych měla psát vlastní věci a nebo nic.

Co sme si to sme si ;-)

2 Yösan-chan Yösan-chan | Web | 28. ledna 2011 v 22:32 | Reagovat

Je od tebe pěkný, že ses omluvila. Ale ty lidi toho nadělaj. Nechápu je. Uvedla jsi i zdroj. Njn. Jestli jsi kopčila hodně moc a často z jednoho webu tak to chápu, ale jinak toho kvůli pár člankům nadělá. Ale já to nezažila, takže nwm co bych dělala.

3 Yösan-chan Yösan-chan | Web | 28. ledna 2011 v 22:33 | Reagovat

Ahoj...Mohla by jsi mi dát prosím hlas?
Jsem tady: http://gaarazpisku.blog.cz/1101/posledni-kolo-sonc-taq-kdo-to-vyhraje
A jsme tam jako:3.Naruto → Yösan-chan.Předem ti moc, moc, moc děkuji a promiň za reklamu!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Locations of visitors to this page

free counters