Švédská krásná princezna Madeleine

16. ledna 2011 v 10:49 | Madde |  Princezna Madeleine

aristokrate.blog.cz
Princezna Madeleine celým jménem Madeleine Thérese Amelie Josephine ,vévodkyně z Hälsinglandu a Gästriklandu narozena  18.červan1982 je nejmaldší dítě krále Carla XVI. Gustafa a královny Silvie .Narodila se v Drottningholmském paláci a pokřtěna byla 31. Srpna 1982 v palácové kapli .
Je třetí v linie následnictví na švédský trůn (za svou sestrou Victorií a bratrem Carlem Philipem), a je na 197. místě v linii následníku britského trůnu, prostřednictvím svého otce, který je pra-pra-vnukem královny Victorie. V letech . Vystudovala na Västerledské farní škole ,Smedslättsskolanské škole v Brommě ,na Carlssonské škole ve Stockholmu . v roce 2001 absolovala Enskildanské Gymnázium ve Stockholmu . Na podzim během  roku 2001 žila Madde ( její přezdívka :) v Londýně kde studovala angličtinu . Dále v letech 02,03,04 vystudovala  základny práva na European Computer Driving Licenc ,byla   zapsána na Univerzitu ve Stockholmu, kde začala se studiem Dějin umění a v roce 2004 studovat Etnologii na stejné univerzitě a dipolom získala v roce 2006.Věnuje se humanitní práci a v roce 06 se vrátila na univerzitu aby získala více zanolstí v tom to oboru .Také začala v tom roce pracovat pro UNICEF a v dalších humanitárních centrech a vlastně humanitárním prací a charitě se věnuje do ted  .Madeleine mluví anglicky, německy, samozřejmě švédsky a trochu francouzsky  . Má ráda nakupovaní ,lyžovaní, kulturu a přírodu . Madde také mnoho let vlastní několika koní, a také soutěží v parkurovém ježdění pod jménem "Anna Svensson".  Ráda chodí do divadla a na procházky projevuje velký zájem o kulturní svět .


Mezi její oblíbené hudební skupiny patří Spice Girls .Dne 11. srpna 2009 bylo oficiálně oznámeno její zasnoubení s Jonasem Bergströmem, to však bylo v dubnu roku 2010 zrušeno . Jonas byl její dlouholetý přítel a byl to pravník proto měl vysoké púostavení a rodině se líbil zejména otci ale už prosinci 2009 začli spekulace o tom že se něco děje . Jonas Madde podváděl . šmejd jeden :D Madde se dnes nadále věnuje charitě a už je dokonce vidět i s novým přítelem :)

cit :www.monarchie.estranky.cz
Zdroje infrormací : Vlastní časopisy , wikipedia , monarchie.blog.cz ,monarchie.estranky.c

http://www.imagestate.com/arisokrate.blog.cz
s bratrem Carlem Philipem jako malí :)))
aristokrate.blog.cz
o5 s bratrem Carlem Philipem :)
aristokrate.blog.cz / zimbio.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MimushinQa MimushinQa | Web | 16. ledna 2011 v 10:56 | Reagovat

Ahoj, chcela by som sa ťa opýtať, že či by si sa nechcela prihlásiť ku mne do SONPesnička. Potrebujem nájsť ešte aspoň 6 ľudí. Bola by som ti veľmi vďačná

PS: Keď potrebuješ niekde hlásnuť, tak kľudne napíš :)

2 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 14. června 2011 v 17:36 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

3 hgh for sale hgh for sale | Web | 28. října 2013 v 4:03 | Reagovat

product that is totally safe and effective. Of course, you can always check out online reviews of products available.

4 spyboat spyboat | Web | 9. září 2016 v 8:24 | Reagovat

pujcka online ihned heřmanův městec [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Locations of visitors to this page

free counters