Romantický život Monacké kněžny :)

6. února 2011 v 20:30 | Madde |  Recenze
Tak mám tu pro vás hnedka první knížku díky které jsme si zamilovala Grace Kelly :) Je vážně užasna a popisuje její život v Hollywoodu až po její smrt . Tato knížka vás seznámí s dětstvím Grace a jaké měla problémy s rodinou . Grace měla 2 sestry a 1 bratra celá její rodina byla velmi sportovně založená hlavně otec který byl olympijský vítěz :) a proto mezi nimi Grace vůbec nevynikla . Potom vás kniha zavede když Grace začínala v divadlech a měla svoji první velkou lásku . No a pak už tady máme první filmy . U nás v Česku ji můžete hlavně znát z filmu -V pravé poledne- no a pak už to jede .. Uzavřela smlouvu s MGM a tak natočila film s Clarkem Gablem - Mogambo - , Pka ji můžete znát z filmů Alfreda Hitchcocka . No a co asi nevíte a já díky této knížce vím že Grace byla neoficialně zasnoubená . A to s Olegem Cassinim ( Modní návrhář) díky bohu to její otec neschválil a za ne dlouhou dobu Grace poznala Rainiera a pak už se znaší krásné filmové Grace stala monacká kněžna :) Milovala svého otce ale on vždy Grace nevěnoval pozornost a proto Grace hledala lásku (když byla mladá ) jinde . I přes její smrt dnes to v Monaku žije dál a už není moc lidí který si na ni vzpomenou .. ale já Grace Kelly budu vždy zbožnovat :)


Tato knížka mi dala hodně a jenom díky ní mám Grace tak ráda :) Jednou jsme v Epoše ( časopis) našla mini článek o Grace a Rainierovi a pak jsme doma našla tuto knížku no a pak už to jelo :) Když ji seženete tak doporučuji si ji přečíst 
Napsala ji Jane Ellen Wayneová  a kniha byla vydanná v roce 1991 FTV premiera a.s  Kdyb ji někdo chtěl tak jsme ji našla na netu :) Tady ji koupíte opravdu doporučuji ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ducii Ducii | Web | 7. února 2011 v 12:04 | Reagovat

Tak tuhle knihu scháním, měli by ji mít  u nás v knihovně ve skladu, jenže kdo ví, zda tomu tak opravdu je. O Grace jsem četla zatím jiné knihy, jednu mám doma koupenou nepřečtenou a o nějakých jako třeba tahle vím ale ještě jsem se k nim nedostala..
Jinak v Monaku je Grace podle mne pořád velice populární, na každém rohu je tam panel a na něm fotografie Grace a nějaký popisek...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Locations of visitors to this page

free counters