Charlotte Casiraghi

23. března 2011 v 19:32 | Madde |  Monako aristokraté
Ano opravdu je Charlotte moc hezká ale prostě podle mého názoru žádná příbuzná se Grace krásou nevyrovná .Pro mě bude vždy ta nejlepší ale to je samozřejmě můj názor . Nechápu vůbec jak někdo může srovnávat hnědovlásky s krásnou blondýnou .. Zase můj názor , někdo tvrdí že je třeba Charlene nejkrásnější a bude to nejhezčí kněžna , někdo tvrdí že Pauline Ducruet je nejkrásnější a zdědila všechno po Grace a někdo tvrdí že Charlotte je zase ta nejkrásnější a pořád se to opakuje .. Díky tomu že si myslím něco jiného tak to i dost řeším tak se nedivte ..

aristokrate.blog.cz
Charlotte Marie Pomeline Casiraghi se narodila 3. srpna 1986 Její matkou je monacká princezna Caroline a otcem Stefano Casiraghi.
Když jí byly čtyři roky, tak její otec tragicky zemřel na lodi. Princezna Caroline se i s dětmi přestěhovala z Monaka do Saint Rémy-de-Provence ve Francii. Malá Charlotte zde chodila do mateřské školky a v šesti letech nastoupila do státní školy. V roce 1999 se princezna Caroline znovu provdala za Ernesta z Hannoveru a rodina se přestěhovala do Fontainebleu. K sourozencům Andreovi a Pierrovi přibyla ještě nevlastní sestra Alexandra. V novém bydlišti žačala Charlotte navštěvovat lyceum François Couperina. O tři roky později získala bakalářský titul z pařížské univerzity Sorbonna.
Charlotte hovoří francouzsky, italsky, anglicky a trochu i německy. Mezi její největší záliby patří jízda na koni. Ráda nakupuje, hraje na piano a tráví čas s přáteli. Její velkou zálibou je také móda. Charlote se věnuje novinařině. Pracuje pro britský The Independent a Another Magazine. Je spoluzakladatelskou Ever Manifesto.

Její první velkou láskou byl Felix Winkler ale později se rozešli a nyní je už delší dobu výdaná s Alexem Dellalem.

aristokrate.blog.cz
aristokrate.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Locations of visitors to this page

free counters