Král Albert II.

23. března 2011 v 21:05 | Madde |  Belgické království

Král Albert II. - JKV Albert Felix Hubert Teodor Kristián Evžen Maria Belgický se narodil 6.června 1934 jelikož byl maldší syn krále Leopolda III. a jeho první ženy princezny Astrid, která v roce 1952 tragicky zahynula nepředpokládalo se, že někdy nastoupí na trůn. V mladí byl rebel a 2. července 1959 se v Brusselu Albert oženil. Jeho vyvolenou se stala doňa Paola Margherita Antonia Consiglia Ruffo di Calabria. Narodili se jim 3 děti, princ Phillip, princezna Astrid, princ Laurent. Král má také nemanželskou dceru Delphinu Boelovou. Po smrti svého bratra, který neměl žádné legitimní potomky, nastoupil Albert ve svých 59 letech v srpnu 1993 na belgický trůn jako Albert II.

Zdroje informací: cs.wikipedia.org, monarchie.blof.cz 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MirkaDons MirkaDons | E-mail | Web | 25. července 2018 v 0:46 | Reagovat

Peels help to eliminate from of all age amendments dermatological layer. Procedures effective at any age, recommended for skin of any type. After non-traumatic exposure disappear minor wrinkles, skin becomes smooth, smooth. Rehabilitation – three days. The middle peeling effectively copes wrinkles (expression, old, smoothing little scars, eliminates age spots.
Rehabilitation – 7 days. Deep peeling conducting in the beauty hospitals. This is very efficient operation, although requires long period adaptation – about one month.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel-before-and-after>chemical skin peel before and after</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Locations of visitors to this page

free counters