VB aktuality

Změna následnictví trůnu ve Velké Británii

31. října 2011 v 18:57 | Madde
Dne 28. 10. 2011 proběhlo setkání představitelů zemí Commonwealthu, kde se jednalo změnách následnictví trůnu Velké Británie. Od toho platí, že pokud bude mít Williamem prvorozenou dceru tak ona nastoupí na trůn, i kdyby se po ní narodil chlapec. Poté se také změnilo to, že člověk v nástupnické linii se může oženit s katolíkem/katoličkou aniž by ztratil právo na trůn, jako tomu bylo doposavad.

Královské novinky - Anglie

17. srpna 2011 v 14:28 | Madde
Už přes rok pravidelně sleduji rubriku v šasopise STORY - Hvězdy královské aneb modrá krev. Pár těch článků využiji a budu vás informovat díky Story lépe informovat, co se v královských světech děje.

Jak většina ví, vnučka britské královny Zara Philllipsová měla nedávno s vatbu s ragbyovým hráčem Mikem Tindallem. Po svatbě se, ale vrátili ke své práci a jejich líbanky byli odloženy. Mike začal trénovat na podzimní Rugby World Cup a Zara představila novou dětskou jezdeckou kolekci.

Princ Harry si užívá pohodu na Mallorce. Nikým neobtěžován ve společnosti svých přátel jí pizzu a navštvuje místní podniky. Žádná vodyguardy a tak má Harry naprostou volnost. Chealsy ( býválá přítelkyně)s ním čas netráví a tak to jen potvrzuje, že se vážně rozešli.

PS: Články jsem neopsala jen doplnila vlastní slova!

Královská svatba z mého pohledu

29. dubna 2011 v 18:29 | Madde

Buckinghamského *Víte jak by bylo krásné kdyby měli dceru a pojmenovali ji Diana: D? Jen výplod mé fantazie..

Nejlepší

28. dubna 2011 v 17:32 | Madde
No mnozí z vás už i viděli toto video, ale já ho sem musím dát! Je užásné :) Ale jsou to jen herci, i když někteří vypadají vážně jako skuteční členové královské rodiny :)

Přípravy na královskou svatbu Kate a Williama vrcholí.

28. dubna 2011 v 16:04 | Madde
V pátek 29. dubna vypukne ve Velké Británii velkolepá a dlouho očekávaná svatba prince Williama a ,,dívky z lidu" Kate Middleton.Londýn už se zaplňuje nedočkavými turisty, kteří si královskou svatbu rozhodně nechtějí nechat ujít.Fanoušci britské monarchie se usídlili před místem obřadu Westminsterským opatstvím, kde vzniklo stanové městečko. Někteří turisté neváhají kvůli lepšímu místu spát i pod širákem.Svatba vypukne 29. dubna v 9:30 našeho času. Na královský sňatek se začne sjíždět 1900 pozvaných hostů. Po 11. hodině začnou zaujímat místa příslušníci královské rodiny. Ve 12 hodin přijede nevěsta a začne svatební obřad. Po něm nastoupí novomanželé do kočáru před Westminsterským opatstvím (na obřad oproti tradici pojedou auty) a vyjedou k Buckinghamskému paláci. Ve 14:25 by se měli se svými rodinami objevit na balkonu paláce a podle všeobecného očekávání se políbit.Svatba je ve Velké Británií jednoznačnou událostí roku. V ulicích je očekáván průvod desetitisíců lidí. Na Trafalgarském náměstí a v Hyde Parku.
Ano už zítra to vypukne! Kate už včera opuštěla domov.
Kate Middleton Kate Middleton leaves her parents Bucklebury home accompanied by protection officer and followed by Range Rover back-up, as she leaves to prepare for her wedding to Prince William on Friday. She will now not see William before the service which will be held at Westminster Abbey. The future princess had a poster in the back of her car that contained romantic poetry.

Svatba už za 2 dny

27. dubna 2011 v 21:08 | Madde
Víme všichno oč se jedná? Jistš je to svatba William a Kate, která bude už 29.4. Ano zde na blogu trochu pozdě, ale oznamuji, že aspon 1 do týdne se pokusím něco přidat. Také se můžeme těšit na film o této slavné dvojici, který bude vysílán ve 20:00 na Nově. Sice to bude nějaká americká "hitovka", ale ráda se na to podívám, bohužel to asi neuvidím ani svatbu v přípem přenosu budu totiž v Německu :(. Nevadí v každém případě se těšme na spousty fotek. Už kašlu na to, že by tady měli být jen životopisy, ty časem doplním. Já mám ráda fotky a aktualitky, sice tady nebudou slohovky, ale fotky v galerii blogu najdete už v dohlednu.
Prince William Official Royal engagement photocall with Prince William and Kate Middleton (Catherine) at St James's Palace. Kate is wearing the engagement ring that Prince Charles gave to Princess Diana. Clarence House announced that the wedding will take place during spring/summer 2011.
 
 

Reklama

Locations of visitors to this page

free counters